wellcome-to-bagharoos باغ-عروس عمارت-عروس باغ-عروس-شکاری

خوش آمد گویی

به نام بزرگ معمار هستی«حمد و ثنای خدایی که دیدگان هر بیننده ای از دیدنش قاصر و اندیشه ی هر توصیف کننده ای از وصف او عاجز است. جهان آفرینش را با قدرت کامل و مشیت بالغ خویش بی آنکه نمونه و الگویی در کار خلق آن وجود داشته باشد آفرید.»

باغ عمارت عروس شکاری که دارای مساحت نیم هکتاری و واقع در مسیر های اصلی چند شهرستان قرار گرفته است، دارای پیشینه چند ده ساله است. در دروه های قبل به باغ اربابی معروف بوده و وجود بیدهای ۸۰ ساله و سرو های ناز ۶۰ ساله گویای قدمتی است که از دیرباز گل سرسبد در منطقه خود بوده است. ابنیه های موجود در آن همگی از تاریخچه ساخت بعضا ۳۰ و ۴۰ ساله برخوردار است و البته هر چند سال یکبار مورد مرمت و نماکاری مجدد قرار گرفته است. اینجانب نیز که ساکن و مقیم در همین باغ هستم علاقه بسیار وافری به طبیعت و گل و گلکاری و باغبانی دارم. در واقع بخش عظیمی از آنچه به سروران ارائه میگردد سهمی از عشق و علاقه بنده به طبیعت و حفظ محیط زیست ارزشمند و محدود مان است که دیگران را در بهره مندی از زیبایی های آن سهیم نموده ام.

در این راستا متوجه علاقه مندی زوج های جوان و عزیز شدم که برای تهیه عکس و فیلم عروسی شان نیاز مند چنین فضایی هستند. لذا از سال ۱۳۹۵ درب باغ را بروی این بزرگواران باز نموده و افتخار میکنم که خدمتی بکنم.

از اینرو تصمیم دارم با مدیریت خود بتوانم بالاترین کیفیت را ارائه کنم. امیدوارم در سایه پروردگار متعال در این راه دست از هیچ کوششی برندارم و رضایت و رضامندی ایجاد کنم.

با آروزی خوشبختی برای نو عروسان و نو دامادان گرامی

دکتر بشیر شکاری  مالک و مدیر باغ عروس